Teambuilding

Staňte se hvězdou stříbrného plátna

Chtěli byste se někdy cítit jako Brad Pitt nebo Angelina Jolie? Nebo vás více láká zkusit si práci režiséra, kameramana nebo zvukaře? S námi můžete zažít obojí.

Časová náročnost: 8 – 15 hodin
Počet osob: 40 – 80
Lokalita: kdekoliv

 

Stmelte svůj tým skutečným zážitkem a natočte si vlastní film. Vše začíná důkladnou přípravou. Proto budete rozděleni do skupinek po 10 lidech. Každá skupinka bude mít svého tutora, který vám bude pomáhat a nasměřuje Vás na správnou cestu. Seznámíte se s technikou natáčení, zvukové tvorby a střihu. Vymyslíte si vlastní scénář, který si za pomoci profesionálního týmu filmařů také natočíte. A tím to zdaleka nekončí. Užijte si slavnostní ceremoniál, jaký znáte z udílení filmových Oscarů. Během galavečera bude vyhlášená cena za nejlepší film, nejlepší mužský a ženský herecký výkon a nejlepší režií. Třešničkou na pomyslném dortu pak bude pro Vaši společnost Film o filmu – netradiční a originální dárek pro Vaše zaměstnance. Na tento večírek jen tak nezapomenete!

Mám zájem o cenovou nabídku

Den (s) vinařem

Projděte se po nejkrásnější mělnické viniční trati Klamovka a poslechněte si kvalifikovaný komentář od toho nejpovolanějšího – majitele vinice.

Časová náročnost: 2 hodiny
Počet osob: 30 – 60
Lokalita: Mělník – Klamovka

 

Dozvíte se zajímavosti o historii místního vinařství a pěstování révy vinné, ale také proč české vína chutnají jinak než ty moravské. Ukážete a vysvětlíte si práci ve vinici (dle ročního období) a ochutnáte to nejlepší z loňských úrod. Samozřejmostí je malé i větší občerstvení – co třeba grilování přímo ve vinici s vlastním šéfkuchařem?

Mám zájem o cenovou nabídku
Grilování na ohništi Ofyr s osobním šéfkuchařem

Grilování na ohništi Ofyr s osobním šéfkuchařem

Vlahý večer, zvuk cikád, větřík, který Vás lochtá do tváře a do toho neodolatelná vůně dozlatova upečeného kuřete, šťavnatých steaků, špízů, grilovaných žebírek, ryb, sýrů, zeleniny a ovoce – skvělé, že?

Časová náročnost: 2 – 8 hodin
Počet osob: 20 – 80
Lokalita: kdekoliv

 

Na speciálním otevřeném ohništi pro Vás připravíme catering až pro 50 osob najednou. Po celou dobu můžete koukat našim šéfkuchařům přímo pod ruce. Dozvíte se spoustu zajímavostí o přípravě jednotlivých pokrmů, naučíte se, jak správně grilovat různé druhy masa a zeleniny a díky nám se stanete mistry tohoto umění. Společně s doprovodným programem ve vinici nebo akustickým koncertem po hvězdami se z tohoto večírku stane nezapomenutelný zážitek.

Mám zájem o cenovou nabídku

Historické hry

Vůně ohně, urozené dámy, chrabří rytíři. Přeneste se s námi do doby dávno minulé a zažijte neopakovatelnou atmosféru historických her a soubojů.

Časová náročnost: 2 – 4 hodiny
Počet osob: 30 – 100
Lokalita: Praha a Středočeský kraj

 

Vyzkoušet si můžete střelbu z kuše nebo luku, otestovat si svojí sílu při stínaní špalíčku mečem, podlehnout hazardu při hře v kostkách nebo u hry zvané labyrint, ale také se zabavit při královských kuželkách nebo u házení kroužků. A aby jste se cítili opravdu jako ve středověku, doprovázet Vás bude královská garda a šermíři v dobovém oblečení a Vy sami si můžete zkusit navléknout kompletní zbroj. Ať hry započnou!

Mám zájem o cenovou nabídku
Historické hry

Prkna, která znamenají svět

Hledáte netradiční prostory, ve kterých by dostala Vaše konference úplně nový rozměr? Co takhle zkusit divadlo – a ne ledajaké, ale to, které své diváky hostí už 100 let!

Časová náročnost: 6 – 15 hodin
Počet osob: 100 – 200
Lokalita: Praha

 

Brány divadla Rokoko se poprvé otevřely v roce 1915. Netradiční prostor přímo u Václavského náměstí v Praze pojme až 200 účastníků. Samozřejmostí je kompletní audiovizuální technika a servis. To jsou předpoklady pro bezchybný průběh Vaší akce. A co na závěr připravit pro Vaše hosty něco výjimečného? Například prohlídku zákulisí divadla, jehož členy byly takové legendy jako Vlasta Burian, Karel Hašler, Helena Vondráčková, Václav Neckář či Lubomír Lipský a Květa Fialová? Vyberte si některou z her z repertoáru a užijte si jí soukromě – jen pro Vás. A po skončení si vychutnejte raut dle vašich představ v přilehlé kavárně Hotelu Rokoko.

Mám zájem o cenovou nabídku

Fotokoutek

Máte rádi zábavu, kostýmy, kreativitu? Zažijte se svým týmem nezapomenutelné okamžiky s našim fotokoutkem. Dokonalý doplněk pro každou akci.

Časová náročnost: 3 hodiny
Počet osob: libovolný
Lokalita: kdekoliv

 

Připravíme pro Vás pozadí fotografie přímo na míru a zvolíme adekvátní doplňky. Na Vás je, abyste se bavili, fotili, pózovali a okamžitě sdíleli – že to nelze? Ale ano, náš fotokoutek totiž přináší vždy něco navíc. Pouze u nás obdržíte nejenom tištěnou fotografii, ale tu Vaší si můžete pomocí bluetooth stáhnout do libovolného mobilního zařízení. Let the party begin!

Mám zájem o cenovou nabídku
Fotokoutek

V srdci mandloní a vína

Jen málo lidí tuší, že se právě v Hustopečích u Brna nachází jeden z největších mandloňových sadů v Evropě.

Časová náročnost: 6-8 hodin, trasa cca 9 km
Počet: od 20 osob
Lokalita: Hustopeče u Brna

 

Uprostřed mandloňového sadu doplníte síly ochutnávkou kávové mandlovice a vychutnáte si jedinečný degustační piknik. Věděli jste, že z Hustopečí je to jen coby kamenem dohodil na Pálavu? Ne? Skutečně – můžete to i zkusit. Stačí zdolat 17 m vysokou rozhlednu, ze které se vám naskytne krásný výhled až k Pálavským vrchům. Po mandloňové stezce se dále dostaneme k ranči Valkýra, kde si můžete vyzkoušet práci farmářů. Dozvíte se zde něco o historii sadů, prohlídnete dobové fotografie, ochutnáte mandlovou kávu nebo mandlovník, pochutnáte si na připraveném rautu a vyrobíte něco na památku – pro dámy je připravena výroba náušnic z mandlí, pro pány výroba přívěšků. Večer zakončíte v některém z místních sklípků, kde naplno poznáte moravskou pohostinnost a pohodu.

Mám zájem o cenovou nabídku